LØV ORGANIC

W krajach skandynawskich "løv" oznacza "liść". Marka Løv Organic zainspirowała się tą częścią świata, w której nowoczesny styl życia idzie  w parze z poszanowaniem środowiska naturalnego, minimalizmem  a w szczególności twórcy marki inspirowali się dużą skandynawską kulturą. Pyszna i innowacyjna herbata ekologiczna zamknięta w metalowym, ekologicznym opakowaniu  Løv Organic łączy w sobie przyjemność i ekologię. Jasne kolory opakowań korespondują z logiem stylizowanej ptasiej sylwetki symbolizującej naturę i konieczność   jej ochrony.

Løv Organic inspirowana naturą, oferuje szereg ekologicznych herbat, które czynią życie codzienne piękniejszym, oferując ponad 50 różnych rodzajów herbat smakowych których bazą przeważnie  jest zielona herbata z ekologicznych i certyfikowanych upraw z całego świata.

Produkty organiczne Løv są certyfikowane ekologicznie przez ECOCERT i są opatrzone francuską etykietą (AB), europejską etykietą ORGANIC oraz amerykańską etykietą "USDA organic". Gwarantuje to, że są wolne od GMO.

Zawierają wyłącznie naturalne środki aromatyczne i co najmniej 95% organicznie wyhodowanych składników wolnych od zabiegów chemicznych (nawozów lub pestycydow). Dla Løv Organic wszystkie składniki (herbata, kawałki owoców, kwiaty ...) są organiczne, z wyjątkiem naturalnych smaków,  które nie są dostępne w formie organicznej.

Wszystkie herbaty Løv Organic są pakowane w ekologiczne opakowania, metalowe puszki nadają się do ponownego recyklingu, ponieważ są wykonane ze stali i bez użycia plastiku.   Tekturowe torebki herbaty są niebielone i wolne od zszywek lub kleju, ich wykonanie charakteryzuje FSC (Forest Stewardship Council), co oznacza, że ​​karton pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Løv Organic, to organiczna herbata, która czyni życie codzienne piękniejszym….

Sortuj według:
Wyświetl po produktów